رسول ایرانزاد: جشنواره تئاتر دانشجویی‌پودس قطعا برگزار خواهد شد، لیکن تا اطلاع ثانوی هیچ گاهشمار رسمی از سوی دبیرخانه جشنواره منتشر نخواهد شد. دبیر چهاردهمین جشنواره منطقه ای تئاتر دانشجویی پودس از مشخص نبود زمان قطعی برگزاری این جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره منطقه‌ای تئاتر دانشجویی پودس، رسول ایرانزاد آقامیر با بیان اینکه گاهشمار این جشنواره تا زمان آغاز رسمی فعالیت دانشگاه ها منتشر نخواهد شد، گفت: متاسفانه در حال حاضر پس از گذشت چهارماه از شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از شهرها دوباره در شرایط قرمز قرار گرفته‌اند و این اوج گیری دوباره‌ ویروس مانع از اعلام گاهشمار جدید شده و به همین دلیل پس از رایزنی و هماهنگی با شورای سیاست گزاری و ستاد مقابله با کرونا تصمیم بر آن شد که تا اطلاع ثانوی هیچ گاهشمار رسمی منتشر نشده و منتظر باز‌گشایی رسمی دانشگاه‌ها و اسکان دانشجویان در خوابگاه ها باشیم و ۳۰ روز بعد از بازگشایی رسمی دانشگاه های کشور گاهشمار برگزاری جشنواره به صورت رسمی منتشر و‌ ابلاغ گردد.

ایرانزاد افزود: جشنواره قطعا برگزار خواهد شد و گروه‌های راه یافته و اعتبار اسامی اعلام شده در بخش های مختلف جشنواره به قوت خود باقی است و در بخش های دیگر جشنواره امکان تمدید ثبت اثر نیز وجود دارد که در گاهشمار منتشره به آن نیز اشاره خواهد شد.

چهاردهمین دوره جشنواره تئاتر دانشجویی پودس به همت موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم (ص) و معاونت فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی و با حضور دانشجویان استانهای آذربایجانشرقی، آذربایجانغربی، اردبیل، زنجان، کردستان، قزوین، گیلان، البرز و تهران در تبریز برگزار خواهد شد.